Co ubrać na chłodniejsze dni?

Co ubrać na chłodniejsze dni?

Z racji, że w naszym kraju dochodzi do zmian pór roku, bardzo często, musimy dbać o wymianę garderoby. Gdy w kalendarzu zbliża się wrzesień z pewnością do lamusa odchodzą letnie rzeczy, a wymieniamy je w szafie na cieplejszą odzież. Co jest must have w kobiecej szafie na jesień/zimę? Sprawdź!

Podstawa, czyli dobra i ciepła kurtka

Pierwsze od czego powinniśmy zacząć przygotowanie naszej szafy na zbliżające się mrozy to kurtka. Na jesień w zupełności wystarczy krótka parka, czy też cieplejsza ostatnimi czasy popularna bomberka. Na zimę proponujemy futro, które jest hitem roku 2020 i ten trend naszym zdaniem się utrzyma jeszcze przez dłuższy czas.

Gruby sweter

Kiedy mamy już kurtkę, coś trzeba rzecz jasna założyć. O koszulkach, podkoszulkach nie ma sensu wspominać, ponieważ to pozostałości z letniej pogody. Pod kurtkę proponujemy gruby, długi sweter, który zapewni nam odpowiednią ilość ciepła.

Długie spodnie + rajstopy

Rajstopy ubrane pod długie spodnie zdecydowanie zapewnią nam odpowiednie utrzymanie ciepła i może jesienią, same rajstopy nie będą koniecznie, to na zimę, warto zaopatrzyć się chociaż w jeden solidny egzemplarz.

Rękawiczki i czapka

Jesienią i zimą zdecydowanie się sprawdzą. Warto zadbać o nasze dłonie, szczególnie powinny na to zwrócić uwagę osoby, którym dłonie pękają na zimnie. Czapka również sprawdzi się znakomicie, kiedy zawitają znienawidzone przez większość kobiet mrozy.

Szal

Jako dopełnienie, czyli: kurtki, długich spodni z rajstopami, swetra, warto postawić również na szal i zadbać o naszą szyję. Szal fantastycznie sprawdzi się podczas wietrznych, nieznośnych dni.

Buty na jesień i zimę

Chyba żadna z nas nie wyobraża sobie przetrwania zimy w letnich sneakersach, czy też trampkach. Dlatego tutaj sprawdzą się dłuższe kozaki, różnego rodzaju jesienne botki, czy też lubiane przez część kobiet buty typu emu

Oliwia Przychodzka

Co ubrać na chłodniejsze dni?Absolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *