Hybryda czy paznokcie żelowe – które wybrać?

Hybryda czy paznokcie żelowe – które wybrać?

Jeśli masz właśnie umówioną wizytę u kosmetyczki lub sama zamierzasz się ze zrobieniem sobie paznokci i zastanawiasz się, czy zrobić hybrydę, a może paznokcie żelowe, przeczytaj nasz artykuł i zastanów się, która opcja będzie dla Ciebie dogodniejsza.

Paznokcie żelowe – dla kogo?

Paznokcie żelowe tak naprawdę są przeznaczone dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz ładną, długą płytkę, czy raczej wolałabyś ją w jakiś sposób zakryć, taka stylizacja sprawdzi się w obydwu przypadkach. Jednak, jeśli Twoje paznokcie mają ładny, podłużny kształt, są twarde, szybko rosną i nie łamią się, lepszą opcją dla Ciebie na pewno byłaby hybryda. Takie paznokcie bowiem nie potrzebują już za bardzo przedłużenia, czy dodatkowej twardości na płytce w postaci żelu. Na pewno bardzo ładnie będą wyglądały już tylko w hybrydzie. Jeśli zaś Twoja płytka jest raczej mała, kwadratowa, cienka i dość często się łamie, najlepszym rozwiązaniem dla nich byłoby na pewno przedłużanie żelowe. W takiej stylizacji, na pewno zyskałyby nowy i piękny wygląd.

Hybryda – czy jest dla mnie?

Tak samo, jak przedłużanie żelowe, hybryda również jest przeznaczona praktycznie dla każdego. Jednakże na pewno lepiej sprawdzi się u Pań z naturalnie długą i twardą płytką, gdyż taka nie potrzebuje już w zasadzie żadnego przedłużania. Jeśli natomiast Twoje paznokcie są krótkie, ale dość twarde, a przedłużanie żelowe nie jest dla Ciebie, na pewno fajnym rozwiązaniem będzie właśnie hybryda. Prawidłowo zdjęta hybryda nie powinna zniszczyć płytki, a dodatkowo Twoje paznokcie mogą pod nią dużo urosnąć.

Podsumowanie

W ostateczności tylko od Ciebie samej zależy, z jakiego efektu byłabyś bardziej zadowolona. W trakcie przemyśleń możesz jedynie skorzystać z rad do jakiej płytki paznokciowej byłaby bardziej przeznaczona dana stylizacja jednak ostateczny wybór i tak należy do Ciebie. 😊

Oliwia Przychodzka

Hybryda czy paznokcie żelowe – które wybrać?Absolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane dla Ciebie