Lista największych marek kosmetycznych

Lista największych marek kosmetycznych

Czy znasz wszystkie popularne marki, które tworzą od wielu lat kosmetyki, na przykład do makijażu? Zobacz na naszą listkę najpopularniejszych marek kosmetycznych i sprawdź sama siebie, czy kojarzysz je wszystkie.

Więcej ciekawostek znajdziesz na : https://www.namaksie.pl/.

Anastasia Beverly Hills

Amerykańskie przedsiębiorstwo kosmetyczne, które założone przez amerykankę rumuńskiego pochodzenia Anastasię Soare. Data założenia marki przypada na 1997 rok.

Ważne informacje o marce Anastasia Beverly Hills:

Huda Beauty

Marka stworzona przez iracko-amerykańską wizażystkę Hudę Kattan. Debiut linii kosmetyków z serii Huda Beauty przypada na 2013 rok. Aktualnie w swojej kolekcji posiada około 140 produktów. W Polsce produkty Huda Beauty dostępne są na wyłączność tylko w sieci sklepów Sephora.

Ważne informacje o marce Huda Beauty:

Estée Lauder Companies

Początek działalności marki Estée Lauder Companies przypada na 1946 rok, a zaczęło się od małej produkcji kosmetyków w Nowym Jorku, przy której uczestniczyła Estée Lauder i jej mąż. Dziś znana marka na całym świecie, a wtedy zaczynali od czterech skromnych produktów.

Ważne informacje o marce Estée Lauder Companies:

Fenty Beauty

Marka kosmetyków założona przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na świecię, czyli Rihannę. Marka Fenty Beauty weszła na rynek w 2017 roku, sama Rihanna jest w niej dyrektorem generalnym. Mimo stosunkowo krótkiego bycia na rynku, marka bardzo szybko zyskała na popularności, nie tylko dzięki popularnej założycielce, ale przez dobrą jakość oferowanych produktów.

Ważne informacje o marce Fenty Beauty

Coty Inc.

Amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją kosmetyków, jej początki sięgają 1904 roku, a pierwszym szefem i zarazem założycielem był François Coty, jak można zauważyć nazwa marki jest nieprzypadkowa. W swojej ofercie posiadają między innymi: różne zapachy, kosmetyki czy kremy do pielęgnacji skóry. Coty Inc. zreszta i jest właścicielem wielu popularnych marek, a w skład przedsiębiorstwa wchodzi na przykład znana w Polsce marka Max Factor.

Ważne informacje o Coty Inc.

  • Adres strony internetowej: https://www.coty.com/
  • Siedziba: USA
  • Obszar działalności: globalny
  • Produkcja: kosmetyki
  • Marki: Max Factor, CoverGirl i wiele innych popularnych marek

Oliwia Przychodzka

Lista największych marek kosmetycznychAbsolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane dla Ciebie