Makijaż na Halloween

Makijaż na Halloween

Najmilsza i najbardziej przerażająca postać Channel Hollywood z potarganą czarną peruką, naszyjnikiem na pasek i kilkoma rozjaśnionymi (tj. Pokrytymi podkładem) brwiami. Aby odtworzyć blizny, postaraj się przykleić paski zrolowanej chusteczki na całej twarzy, a następnie pokryć je korektorem i podkładem. Świat może zostać przekształcony w mieszkalną, oddychającą Wakandę w noc Halloween, ze względu na blask Czarnej Pantery. Odtwórz wibracje za pomocą białych kropek na czole i oczach oraz białego paska na środku wargi. Jeśli chcesz się ślinić nad swoim grzechotającym sobą w to Halloween, zaspokoić swoje słodycze, będąc ulubionym deserem.

Będziesz potrzebować solidnej wytrzymałości (i, powiedzmy, umiejętności), aby śledzić ten samouczek dotyczący makijażu na Halloween, jednak wynik końcowy powinien być wyceniony. Na przykład, jeśli tak wygląda przyszłość, polegaj na mnie. Ten poradnik dotyczący makijażu na Halloween z pająkiem niewątpliwie wymaga pewnej ręki – i chudego pędzla do malowania twarzy – jednak wypłata nie jest fajna. Aha, i ta wampirza warga powinna być w 100 procentach noszona – Halloween też. Jasne, makijaż Harley Quinn wygląda na niechlujny AF, jednak odtworzenie jej charakterystycznego wyglądu naprawdę wymaga umiejętności.

Jasnoróżowy makijaż twarzy, posypka i błyszcząca fuksja ust sprawią, że będziesz wyglądać na najbardziej rozkoszną w rożku do lodów. Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem i nawet jeśli nie masz teraz możliwości zjedzenia cukierkowej laski, możesz absolutnie udawać, że jesteś. Udekoruj swoją twarz czerwono-białym makijażem, aby wprowadzić się w wakacyjny nastrój. Bądź swoim osobistym dziełem sztuki w tym sezonie Halloween, pokazując się na uroczystości jako postać z pop-artu.

Syreny nigdy nie wyjdą z mody, a ten niezły samouczek dotyczący makijażu na Halloween jest cenny rok po roku. Nie jesteś pewien, czy chcesz spędzić całe Halloween w tym Halloween, czy zachować swobodę? Uzyskaj najskuteczniejszy ze światów dzięki temu epickiemu samouczkowi do makijażu dwóch twarzy. Najlepsza mieszanka uroczego i przerażającego, ten makijaż Halloweenowy kot z Cheshire z pewnością zdmuchnie zeszłoroczny kostium z wody. Ten samouczek dotyczący makijażu na Halloween polega na przybiciu szczupłego czoła i ust w kształcie serca. Ten makijaż czaszki jest idealnym kostiumem na Halloween w ostatniej minucie. Twój makijaż naprawdę niesie ze sobą wygląd, więc nie będziesz nawet chciała się martwić tym, co uprawiasz.

„Dzięki makijażowi możesz zmienić się w wszystko – nawet w nieożywione gadżety, takie jak owoce” – mówi Allure. „Uwielbiam używać makijażu, aby skupić się na problemach, które widzę i kocham w moim codziennym życiu, takich jak banany”.

Zebraliśmy całą inspirację, której potrzebujesz, aby przekraczać granice i rockować prawdopodobnie najbardziej przesadzone bez oceny. Dostałeś czas i pędzle do makijażu, a my mamy siedemdziesiąt dziewięć zapierających dech w piersiach okularów, niezależnie od tego, czy kategoria jest brzydka – ale piękna, zaskakująca – ale oszałamiająca, czy przerażająco stylowa. Halloween 2020 dotyczy Instagrama i oto cała inspiracja, którą musisz zgarnąć w tych polubieniach. Technicznie rzecz biorąc, wydaje mi się, że to po prostu IRL podczas sezonu alergicznego. Spraw, by na Halloween było jeszcze straszniej, dodając fioletowe nowe kontakty i grube, rozmazane, zadymione oko.

Oliwia Przychodzka

Makijaż na HalloweenAbsolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane dla Ciebie