Najlepsze stylizacje po domu

Najlepsze stylizacje po domu

Jakie będą najlepsze stylizacje po domu? Najważniejsze, żeby taki ubiór nie był zbytnio drogi, ale składał się z miłych w dotyku materiałów, takich jak przykładowo bawełna.

Dresy

Zdecydowanie jeśli mówimy o spodniach, warto zdecydować się na długie dresy, które nie dość, że są wygodne, to jeszcze sprawią, że nie będzie nam zimno.

Zapraszamy na: https://www.barbarasobanska.pl/

Koszulka + dresy

Zestaw, który naszym zdaniem jest najpopularniejszym połączeniem domowego stroju. Zwykła koszulka w stylu basic z długimi dresami (lub też krótkimi – to zależy od panującej temperatury w domu) sprawdzą się w każdym przypadku.

Piżama

Jeśli danego dnia nikt nas nie odwiedza (chociaż możemy i tak się zaprezentować przed gośćmi mając poczucie humoru:)) to po domu, chyba najwygodniejszą opcją będzie nasza piżama.

Oliwia Przychodzka

Najlepsze stylizacje po domuAbsolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane dla Ciebie