Paleta The New Nude Huda Beauty – czy warto kupić?

Paleta The New Nude Huda Beauty – czy warto kupić?

Marka Huda Beauty – czy już ją poznałaś?

Huda Beauty to marka wysokopółkowych kosmetyków, takich jak palety cieni do brwi, podkłady, bronzery, pomadki i inne. Założycielką marki jest Huda Kattan. W Polsce jej kosmetyki możemy z powodzeniem dostać we wszystkich perfumeriach Sephory oraz różnych drogeriach internetowych.

The New Nude – jedna z palet Hudy

Paleta The New Nude to jedna z wielu palet cieni do powiek oferowanych przez markę Huda Beauty. Jej wyróżniającą cechą pośród innych palet tej marki jest połączenie wielu odcieni beży, róży oraz pięknie mieniących się błysków tworzących spójną całość. Taka kombinacja kolorów pozwala nam na stworzenie delikatnego makijażu dziennego oraz bardziej zwracającego uwagę, makijażu wieczorowego, do którego możemy użyć przykładowo błyszczących cieni również dostępnych w tej palecie.

Paleta The New Nude – czy warto się skusić?

Paleta The New Nude to kosmetyk, który może nam posłużyć na bardzo wiele okazji. Dzięki spójnemu dobraniu kolorów paleta świetnie będzie spełniania swoją funkcję. Z pewnością możemy wykonać nią piękne makijaże ślubne oraz te na co dzień. Paleta oferuje nam jakość adekwatną ceny. Cienie dobrze się blendują oraz „nie zanikają” podczas malowania, co sprawia, że efekt końcowy wygląda bardzo ładnie i estetycznie. Moim zdaniem, warto się skusić i przywitać ją w swoim kuferku.

Oliwia Przychodzka

Paleta The New Nude Huda Beauty – czy warto kupić?Absolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane dla Ciebie