Retix C – czy warto?

Retix C – czy warto?

Retix C to złuszczający zabieg z retinolem i witaminą C. Takie połączenie to świetna propozycja dla osób posiadających zszarzałą cerę z przebarwieniami, czy zmagających się ze zmianami skórnymi w postaci zaskórników.

Zabieg ten przeznaczony jest praktycznie dla każdego rodzaju cery i w prawie każdym wieku, z wyjątkiem skóry naczyniowej, czy wrażliwej. Najważniejszym etapem zabiegu, poza demakijażem i przygotowaniem cery jest nałożenie przez kosmetologa maski i pozostawienia jej od 4 do 8 godzin w zależności od zalecenia. Następnie, po upływie określonego czasu, klient powinien samodzielnie w domu zmyć maskę pod bieżącą wodą. W żadnym wypadku nie należy przechodzić w masce całego dnia i położyć się w niej na noc do łóżka, gdyż efekty byłyby zupełnie odwrotne.

Po około 2,3 dniach od zabiegu następuje złuszczanie naskórka. Proces ten zanika samoistnie po około 4,5 dniach. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że rezultaty po zabiegu są rewelacyjne. Skóra twarzy jest wyraźnie rozświetlona, przebarwienia zmniejszone, a trądzik zaskórnikowy zredukowany. Osobiście, bardzo polecam ten zabieg osobom zmagającym się z ziemistą cerą, przebarwieniami, czy zaskórnikami. Myślę, że będą bardzo zadowolone z efektu. 😊

Oliwia Przychodzka

Retix C – czy warto?Absolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane dla Ciebie